فیشیال صورت یک روش درمانی و زیبایی است که برای پاکسازی عمیق پوست به کار می رود. اگر احساس می کنید که پوست شما شادابی و سرزندگی سابق را ندارد، می توانید از روش فیشیال استفاده کنید. با این روش، شادابی و درخشندگی پوست شما به حالت اولیه بازمی گردد. در عرض 1 ساعت می توان فیشیال صورت را انجام داد. این روش برای از بین بردن مشکلات پوستی مانند جوش های سر سیاه یا کومدون مفید است.

در مرحله اول باید پوست صورت را با استفاده از یک پاک کننده ملایم تمیز کرد. به این ترتیب همه ی آلودگی ها، عرق و چربی های موجود روی پوست کاملا پاک می شوند. مرحله ی بعد، بخارپز کردن است که موجب پاکسازی بهتر منافذ پوستی می گردد. این مرحله، نقش مهمی در رطوبت رسانی و نرمی پوست دارد. در ادامه برای از بین بردن چربی ها و جوش های سرسیاه و سرسفید (لایه برداری) از یک اسکراب استفاده می کنند. در این مرحله، به کمک یک کرم مخصوص، صورت را ماساژ می دهند. به این ترتیب، پوست از قسمت داخل آبرسانی می شود. سپس، یک ماسک مخصوص را به مدت 20-15 دقیقه بر روی پوست قرار می دهند. این ماسک، نقش مهمی در آبرسانی و هیدراته کردن پوست ایفا می کند. حالا نوبت استفاده از تونر است. این ماده، پوست را عمیقا تمیز و PH آن را تنظیم می کند. در انتها برای رطوبت رسانی عمیق پوست از یک مرطوب کننده سازگار با نوع پوست استفاده می کنند.

انواع فیشیال صورت

افراد با ورود به سن نوجوانی و پیدایش علائم بلوغ دچار برخی از مشکلات پوستی می شوند. تحقیقات نشان می دهند که بهتر است فیشیال پوست از سن 20 سالگی به بعد انجام شود. افراد قبل از رسیدن به این سن می توانند برای پاکسازی پوست از روش های درمان خانگی استفاده کنند. کسانی که سن آنها در محدوده ی 25-18 سال می باشد، می توانند هر دو ماه یکبار، فیشیال پوست را انجام دهند. کسانی که سن آنها بالای 20 سال است و از مشکلاتی مانند جوش، آکنه، پیری زودرس و لکه های پوستی رنج می برند، می توانند از فیشیال پوست به عنوان یک درمان روتین بهره ببرند. برای این منظور می توانند هر 3 هفته یا هر ماه یکبار انجام دهند.

فیشیال

فیشیال پوست مزایای زیادی دارد. با استفاده از این روش، آلودگی های محیطی و رادیکال های آزاد موجود در روی پوست پاک می شوند. علاوه بر این، فرد احساس آرامش می کند و از هر گونه استرسی رها می شود. فیشیال پوست نقش مهمی در شادابی، درخشانی، نرمی و جوانسازی پوست ایفا می کند. ضمن اینکه چین و چروک های آن را نیز از بین می برد. از دیگر مزایای فیشیال می توان به نابودی جوش های سرسیاه، سر سفید و منافذ باز پوست، بهبود گردش خون و سم زدایی پوست اشاره کرد. این روش به لیفت و سفت شدن پوست کمک می کند. برای درمان گودی، سیاهی و پف زیر چشم و صافی و یکدست شدن رنگ پوست هم مفید است.